Nieuws » Voorbereiding selectie op het nieuwe seizoen

Zoals elk jaar bereidt de selectie zich voor op het nieuwe seizoen door middel van veel trainen en oefenwedstrijden spelen. Hieronder een overzicht van de voorbereiding en van de vierkamp die op zaterdag 25 augustus in Oude Pekela plaatsvindt!

*alle data’s/tijdstippen zijn onder voorbehoud, er kan zich altijd nog wat wijzigen.

Programma voorbereiding selectie 2018-2019

Datum Activiteit Extra informatie
1e week v/d voorbereiding.
Dinsdag 7 augustus 1e training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Donderdag 9 augustus Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Zondag 12 augustus Training of oefenwedstrijden Volgt z.s.m. ! Geert geeft later hier meer informatie over.
2e week v/d voorbereiding.
Dinsdag 14 augustus Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Donderdag 16 augustus Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Zaterdag 18 augustus Oefenwedstrijden tegen Noordenveld in Oude Pekela. 14.00 uur.
WSS 2 – Noordenveld 2.
Scheidsrechter: M. Oldenburger.

15.30 uur.
WSS 1 – Noordenveld 1.
Scheidsrechter: J. v. Dijk.

Aanwezig: in overleg met coach.

3e week v/d voorbereiding.
Dinsdag 21 augustus Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Donderdag 23 augustus Oefenwedstrijden tegen Thrianta in Hoogeveen 19.15 uur.
Thrianta 2 – WSS 2.

20.30 uur.
Thrianta 1 – WSS 1.
Vertrek in overleg met coach

Zaterdag 25 augustus Vierkamp in Oude Pekela Selecties van Pallas’08 en Sparta(Ze) en Vlug&Vaardig(G).

Start Vierkamp: 11.00 uur.

Aanwezig: 10:00 uur
(2 velden klaar leggen).

4e week v/d voorbereiding.
Dinsdag 28 augustus Oefenwedstrijd tegen Zunobri 1 in Oude Pekela. 20.00 uur.
WSS 1/2 – Zunobri 1.
Scheidsrechter: R. Munneke
Aanwezig: in overleg met coach.
Donderdag 30 augustus Oefenwedstrijden tegen Invicta in Oude Pekela 19:30 uur.
WSS 2 – Invicta 2
Scheidsrechter: A. Koolstra.

20.45 uur.
WSS 1 – Invicta 1
Scheidsrechter: R. Turk.

Zaterdag 1 september Oefenwedstrijden tegen Blauw Zwart in Wierden. 14.00 uur.
Blauw Zwart 2 – WSS 2.

15.30 uur.
Blauw Zwart 1 – WSS 1.

Vertrek in overleg met coach.

5e week v/d voorbereiding.
Dinsdag 4 september Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Donderdag 6 september Training Tijd: 19.30 uur t/m 21.00 uur.
Zaterdag 8 of zondag 9 september Start competitie.

Programma Vierkamp voorbereiding 2018-2019.

Veld 1 (WSS 1, Sparta(Ze) 1, It Fean 1 & Vlug & Vaardig 1).

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
11.00 – 12.00 uur Sparta 1 – Pallas’08 1 R. Turk
12.00 – 13.00 uur V & V 1 – WSS 1 A. v/d Griend
13.10 – 14.10 uur WSS 1 – Pallas’08 1 R. Turk
14.10 – 15.10 uur Sparta 1 – V & V 1 A. Koolstra
15.20 – 16.20 uur Pallas’08 1 – V & V 1 A. v/d Griend
16.20 – 17.20 uur WSS 1 – Sparta 1 A. Koolstra


Veld 2 ( WSS 2, Sparta (Ze) 2, It Fean 2 & Vlug & Vaardig 2).

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
11.00 – 12.00 uur WSS 2 – V & V 2 M. Bakker
12.00 – 13.00 uur Sparta 2 – Pallas’08 2 M.  Oldenburger
13.10 – 14.10 uur V & V 2 – Sparta 2 M. Bakker
14.10 – 15.10 uur WSS 2 – Pallas’08 2 J.R. Dijkstra
15.20 – 16.20 uur Sparta 2 – WSS 2 M. Oldenburger
16.20 – 17.20 uur Pallas’08 2 – V & V 2 J.R. Dijkstra

Geef een reactie

© Korfbalvereniging WSS, Oude Pekela  |  contactgegevens  |  info@kvwss.nl  |  log in