Recente verslagen

Geen berichten gevonden.
Meer verslagen

Recente reacties

Er zijn geen reacties.

Nieuwsbrief

Uw e-mailadres:

Aanmelden
Afmelden

Lees de nieuwsbrief

Competitie

Programma zaalcompetitie.

Zaterdag 11 november

12:10 uur             WSS 2 – Noordenveld 3                                  Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS 3 – TFS / De Pein 3                                Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 4 – Stadskanaal ’74 2                            Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – AVO E3                                         Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS F1 – Stadskanaal ’74 F1                       Wenakker in Oude Pekela
14:25 uur             DWA / Argo B2 – WSS B1                              Ripperdahal in Winsum
10:00 uur             AVO C4 – WSS C1                                            Kloosterveste in Assen

Zondag 12 november

14:30 uur             WSS 1 – VZK / Donkerbroek 1                    Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 5 – Club Brothers 4                              Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 18 november

15:15 uur             Noordenveld 4 – WSS 4                                De Hullen in Roden
15:55 uur             Ritola B1 – WSS B1                                          De Zwet in Zuidlaren
13:00 uur             Zunobri C1 – WSS C1                                      Quicksilver S in Zuidhorn
10:00 uur             ROG E1 – WSS E1                                             Beyum in Groningen
12:00 uur             Hoogkerk / Nic. F1 – WSS F1                       De Wijert in Groningen

Zondag 19 november

14:30 uur             Roreko 1 – WSS 1                                            De Slenken in De Wijk
11:00 uur             Heerenveen 4 – WSS 3                                 Blauw-Wit hal in Heerenveen
13:20 uur             Roreko 2 – WSS 5                                            De Slenken in De Wijk

Zaterdag 25 november

16:30 uur             WSS B1 – Ritola B1                                          Wenakker in Oude Pekela
17:00 uur             Sparta 3 – WSS 4                                              Rodenburghal in Leek
14:00 uur             Spes C1 – WSS C1                               Burgemeester Lambershal in Annen
14:00 uur             HHV D1 – WSS D1                                            De Marke in Hollandscheveld
11:00 uur             Rodenburg F1 – WSS F1                                  Rodenburghal in Leek

Zondag 26 november

14:30 uur             De Pein 1 – WSS 1 Dûnoard in Houtigehage
13:00 uur             OWK 3 – WSS 2 Rodenburghal in Leek
10:40 uur              ZKC ’19 4 – WSS 3 N Wessels Boerhal in Zuidwolde
12:05 uur             Wees Kwiek 1 – WSS 5          De Holten in Marum

Zaterdag 2 december

13:00 uur             WSS B1 – Zunobri B1                                      Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – Vitesse C2                                      Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – Vitesse D1                                      Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – VZK E1                                              Wenakker in Oude Pekela

Zondag 3 december

13:30 uur             WSS 1 – Vitesse 1                                            Wenakker in Oude Pekela
12:15 uur             WSS 2 – AVO 4                                                 Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 9 december

14:00 uur             WSS 4 – De Parabool 7                                  Wenakker in Oude Pekela
13:00 uur             WSS B1 – SDO B1                                             Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – DWA / Argo C2                             Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – HHCombi D1                                  Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – DWA / Argo E1                              Wenakker in Oude Pekela
09:30 uur             Ritola F1 – WSS F1                                           De Zwet in Zuidlaren

Zondag 10 december

14:30 uur             WSS 1 – Leeuwarden 1                                 Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 2 – KIOS 3                                             Wenakker in Oude Pekela
12:10 uur             WSS 3 – Kinea 2                                             Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS 5 – Goorecht 2                                      Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 16 december

11:10 uur             Roda ’70 1 – WSS 4                                          Brede school Noord in Delfzijl
13:00 uur             Nic. / Alfa-college D1 – WSS D1                 De Wijert in Groningen
10:00 uur             Roda ’70 F1 – WSS F1                                     Brede school Noord in Delfzijl

Zondag 17 december

14:30 uur             OKO / Bies 1 – WSS 1                                     De Veste in Opende
13:15 uur             OKO / Bies 2 – WSS 2                                     De Veste in Opende
13:55 uur             Korwi 2 – WSS 3                                               Stadspark in Winschoten
12:30 uur             Korwi 3 – WSS 5                                              Stadspark in Winschoten

Zaterdag 23 december

13:00 uur             Thrianta D1 – WSS D1                                    Activum in Hoogeveen

Zaterdag 6 januari

13:00 uur             WSS 4 – DWA / Argo 3                                   Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – Hoogkerk  C3                                 Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – Thrianta D1                                    Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – Spes E2                                            Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS F1 – Hoogkerk / Nic. F1                       Wenakker in Oude Pekela
11:05 uur             ROG B1 – WSS B1                                            Beyum in Groningen

Zondag 7 januari

14:30 uur             WSS 1 – Koru 1                                                 Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 2 – Rodenburg 3                                    Wenakker in Oude Pekela
12:10 uur             WSS 3 – Koru 2                                                 Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS 5 – Spes 1                                                 Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 13 januari

17:45 uur             Noordenveld 3 – WSS 2                                De Hullen in Roden
11:30 uur             TFS / De Pein 3 – WSS 3                                Dûnoard in Houtigehage
18:10 uur             Stadskanaal ’74 2 – WSS 4                            De Spont in Stadskanaal
11:20 uur             DWA / Argo C2 – WSS C1                              Ripperdahal in Winsum
09:00 uur             AVO E3 – WSS E1                                             Kloosterveste in Assen

Zondag 14 januari

14:30 uur             VZK / Donkerbroek 1 – WSS 1                    De Bongerd in Haulerwijk
10:35 uur             Club Brothers 4 – WSS 5                              Selwerd in Groningen

Zaterdag 20 januari

14:00 uur             WSS 4 – Noordenveld 4                                  Wenakker in Oude Pekela
13:00 uur             WSS B1 – ROG B1                                            Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – Zunobri C1                                       Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – Ritola D1                                           Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – ROG E1                                             Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS F1 – Ritola F1                                           Wenakker in Oude Pekela

Zondag 21 januari

14:30 uur             WSS 1 – Roreko 1                                            Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 3 – Heerenveen 4                                 Wenakker in Oude Pekela
12:10 uur             WSS 5 – Roreko 2                                            Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 27 januari

14:00 uur             WSS 4 – Sparta 3                                              Wenakker in Oude Pekela
13:00 uur             WSS B1 – DWA / Argo B2                             Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – Spes C1                                            Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – HHV D1                                            Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS F1 – Rodenburg F1                                  Wenakker in Oude Pekela

Zondag 28 januari

14:30 uur             WSS 1 – De Pein 1                                           Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 2 – OWK 3                                                Wenakker in Oude Pekela
12:10 uur             WSS 3 – ZKC ’19 4                                            Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS 5 – Wees Kwiek 1                                  Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 3 februari

13:00 uur             Zunobri B1 – WSS B1                                      Quicksilver S in Zuidhorn
12:35 uur             Vitesse C2 – WSS C1                                       Drenthehal in Beilen
11:30 uur             Vitesse D1 – WSS D1                                      Drenthehal in Beilen
14:55 uur             VZK E1 – WSS E1                                              De Bongerd in Haulerwijk

Zondag 4 februari

14:30 uur Vitesse 1 – WSS 1 Drenthehal in Beilen
12:15 uur             AVO 4 – WSS 2                                                  Marsdijk in Assen

Zaterdag 10 februari

10:15 uur             De Parabool 7 – WSS 4                                  ACLO/Paddepoel in Groningen
10:35 uur             Des B1 – WSS B1                                              De Brinkhof in Norg
16:05 uur             Ritola D1 – WSS D1                                          De Zwet in Zuidlaren
10:10 uur             DWA / Argo E1 – WSS E1                              Ripperdahal in Winsum

Zondag 11 februari

14:20 uur             Leeuwarden 1 – WSS 1                                 Camminghahal in Leeuwarden
12:15 uur             KIOS 3 – WSS 2                                                 Buddingehof in Ruinerwold
13:20 uur             Kinea 2 – WSS 3                                                Blauw-Wit hal in Heerenveen
09:50 uur             Goorecht 2 – WSS 5                                        Kalkwijckhal in Hoogezand

Zaterdag 17 februari

14:00 uur             WSS 4 – Roda ’70 1 Wenakker in Oude Pekela
13:00 uur             WSS B1 – Des B1                                       Wenakker in Oude Pekela
12:00 uur             WSS C1 – AVO C4 Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS D1 – Nic. / Alfa-college D1 Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS E1 – Zunobri E1 Wenakker in Oude Pekela
10:00 uur             WSS F1 – Roda ’70 F1 Wenakker in Oude Pekela

Zondag 18 februari

14:30 uur             WSS 1 – OKO / Bies 1                                     Wenakker in Oude Pekela
13:20 uur             WSS 2 – OKO / Bies 2                                    Wenakker in Oude Pekela
12:10 uur             WSS 3 – Korwi 2                                               Wenakker in Oude Pekela
11:00 uur             WSS 5 – Korwi 3                                               Wenakker in Oude Pekela

Zaterdag 24 februari

11:00 uur             HHCombi D1 – WSS D1                                  Börkerkoel in Westerbork
13:00 uur             Zunobri E1 – WSS E1                                       Quicksilver S in Zuidhorn

Zaterdag 03 maart

14:00 uur             Stadskanaal ’74 F1 – WSS F1                        De Spont in Stadskanaal

Zaterdag 10 maart

14:20 uur             DWA / Argo 3 – WSS 4                    Ripperdahal in Winsum
10:00 uur             Hoogkerk C3 – WSS C1                   Hoogkerk in Groningen
10:00 uur             Spes E2 – WSS E1                            Bewegingshuis in Eexterveen

Zondag 11 maart

15:05 uur             Koru 1 – WSS 1                             Sporthal in Dwingeloo
12:00 uur             Rodenburg 3 – WSS 2                 Rodenburghal in Leek
13:55 uur             Koru 2 – WSS 3                         Sporthal in Dwingeloo
14:00 uur             Spes 1 – WSS 5              Burgemeester Lambershal in Annen

Zaterdag 17 maart

12:15 uur             SDO B1 – WSS B1                                     Sporthal in Schoonoord

© Korfbalvereniging WSS, Oude Pekela  |  contactgegevens  |  info@kvwss.nl  |  log in